KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15565216
nr 1556 5216
Oljemålningar
4 st, Arne Lindblom, Stockholmsmotiv. Signerade. Olja på pannå, 2 st om 15x12 cm, yttermått inklusive ram: 22x20 och 2 st om 18x12, yttermått inklusive ram: 25x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:21:12
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr